Opinie zadowolonych kursantów

Zajęcia na poziomie, przygotowywałem się do matematyki, pełna profeska, polecam każdemu.

Artur Kwiatkowski
Serdecznie polecam Panią Kasię. Duże zaangażowanie w pracę z uczniem i umiejętne podejście.

Monika Oku
Nikt nigdy wcześniej nie wytłumaczył mi tak matematyki jak Pani Kasia ! polecam z całego serca każdemu kto przygotowuje się do matury.

Karolina Kurek
Świetnie przekazywana wiedza, przemiła atmosfera w czasie zajęć. Po korepetycjach z Panią Kasią brak stresu przed sprawdzianami itp. Polecam z całego serca, złota kobieta!❤

Weronika Wróblewska
Serdecznie polecam Panią Kasię. Prowadzi korepetycje z matematyki u moich dzieci od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja córka z dwójki w 7 klasie wyskoczyła na piątkę, z egzaminu ósmoklasisty również piątka z drugim najlepszym wynikiem w szkole. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Joanna Głodkowska
Serdecznie polecam Panią Kasię. Prowadzi korepetycje z matematyki u moich dzieci od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja córka z dwójki w 7 klasie wyskoczyła na piątkę, z egzaminu ósmoklasisty również piątka z drugim najlepszym wynikiem w szkole. Jeszcze raz serdecznie polecam.

Joanna Głodkowska
Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm, świetne podejście do ucznia. Pani Kasia jest cudownym i cierpliwym korepetytorem????

Małgorzata Banasik
Serdecznie polecam, sympatycznie i profesjonalnie ???? Gwarancja dobrych wyników!

Piotrek Polak
Serdecznie polecam korepetycje zarówno z panią Kasią, jak i panem Krzysztofem.

Kinga Korzeb
Bardzo polecam!! Zajęcia są rewelacyjne, indywidualne podejście do każdego ???? doskonała umiejętność przekazywania wiedzy, a to jest bardzo ważne. Jak korki z matmy, to lepszej korepetytorki nie ma ????

Wiktoria Kostrzewa
Profesjonalne podejście i fantastyczna atmosfera. Bardzo kompetentna osoba o ogromnej wiedzy.

Monika Wrzosek
Naprawdę z czystym sumieniem polecam korepetycje z Kasią. Przygotowanie do matury jak i powtarzanie zaległości to czysta przyjemność. Jak się ktoś boi matematyki to Kasia wszystko wytłumaczy. Nie znam lepszego korepetytora. Wszystko mega, bez zarzutów !!! ❤️

Basia Chrząszcz
Profesjonalne a zarazem indywidualne podejście do zajęć i ucznia

Izabela Żurawska
Tak jak MATEMATYKA jest królową nauk, tak Pani Kasia jest królową korepetycji. Cierpliwa, zaangażowana… można wiele tu pisać????Spokojnie POLECAM????

Anna Małgorzata
Serdecznie polecam korepetycje z Panią Kasią. Dobre podejście do ucznia i świetny sposób tłumaczenia zadań. Między innymi dzięki niej udało mi się bardzo dobrze zdać maturę z matematyki. Pełna wdzięczności polecam.

Marta Proń
Bardzo dobrze przekazywana wiedza. Serdecznie polecam tych korepetytorów ????

Olga Agata Kaszyńska
Z Panią Kasia uczę się już kolejny rok, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć wszystko ???? Bardzo miła i kochana Pani❤ Polecam

Dominika Kierzkowska
Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Kasią. Dzięki niej bardzo dobrze przygotowałam się do matury ????

Julia Maciąg
Gorąco polecam…miło I profesjonalnie. Pani Kasia najlepsza ❤

Sobczyk Ela
Bardzo polecam korepetycje z Panią Kasią.

Natalka Plichta
Gorąco polecam korepetycje matematyki z panią Kasia.

Jakub Sobczyk
Bardzo polecam!! U Pani Kasi będę się już uczyć matematyki zaraz 3 rok i mogę szczerze powiedzieć, że Pani Kasia jest genialnym korepetytorem. Ma świetne podejście do ucznia oraz bardzo dobre przygotowanie do zajęć (stacjonarnych jak i online). Atmosfera na lekcji jest cudowna. Na lekcji czuję się bardzo komfortowo oraz swobodnie przy Pani Kasi i jej zachęcającym uśmiechu. W ogóle się nie stresuję, a to jest bardzo ważne, bo wtedy o wiele przyjemniej wchłania się wiedzę. Indywidualne podejście do każdego ucznia, cierpliwość, świetny sposób tłumaczenia zadań oraz wiele innych zalet Pani Kasi zdecydowanie czynią ją korepetytorką wyróżniającą się na tle innych.

Ola Strzelecka
Serdecznie polecam z całego serduszka Panią Kasie, świetnie tłumaczy, motywuje do działań, Pani Kasia to odpowiednia osoba na właściwym miejscu, jest bardzo kompetentną korepetytorką, posiada mnóstwo dodatkowych materiałów, niesamowicie cierpliwa, z fenomenalnym podejściem do ucznia. Lekcje w przyjemny, bezstresowy a co najważniejsze skuteczny sposób. Szczerze polecam!! ????????????????

Roksana Szmidt
Szczerze polecam Panią Kasię wszystkim uczniom borykającym się z MATEMATYKĄ! Córka miała spore zaległości, a co za tym idzie kłopoty z podejściem do egzaminu 8 klasisty. Dzięki Pani Kasi zagmatwana matematyka stała się bardziej zrozumiała ????. Cały rok ciężkiej pracy z Panią Kasią pozwoliły córce spokojnie ze zdobytą wiedzą podejść do egzaminu. Poza tym Pani Kasia jest elastyczna, RZETELNA, KONTAKTOWA oraz posiada duże umiejętności interpersonalne. Potrafi dobrze tłumaczyć i poświęcić więcej czasu słabszym uczniom – a to jest bardzo ważne! Przekazywanie wiedzy nie jest łatwe i nie każdy ma do tego odpowiednie predyspozycje – a Pani Kasia z pewnością je ma! Motywuje i docenia postępy! Pomoc Pani Kasi była dla nas nieoceniona w tym roku szkolnym! Poza tym sprawdza wiedzę ucznia na bieżąco, zadaje ćwiczenia do samodzielnej pracy w domu, omawia błędy. Do tego jest przesympatyczną, ciepłą kulturalną osobą oraz piękną kobietą ????. Z pewnością będziemy jeszcze korzystać z pomocy Pani Kasi w przyszłości. Luiza i Laura ????

Luiza Klimek
Bardzo Polecam korepetycje z Panią Kasią i Panem Krzysztofem ☺️ bardzo dobrze przygotowują do matury! ❤️

Zuza Oliwia Korzeb
Polecam zajęcia z Panią Kasią, zawsze dobrze przygotowana, dobre podejście do ucznia i duża doza cierpliwości.

Sylwia Katarzyna Tramś
Polecam bardzo firmę Trust The Tutors. Korzystamy z korepetycji z matematyki. Pani Kasia, przesympatyczna osoba, wyrozumiała, zawsze pozytywnie nastawiona, z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Polecamy niezdecydowanym ???? ????

Adriana Gręda
Polecam lekcje angielskiego i matematyki z Trust The Tutors, lekcje zawsze świetnie przygotowane merytorycznie, doskonały kontakt z uczniem, Pani Kasia i Pan Krzysztof potrafią wychwycić i szybko uzupełnić zaległości, świetnie przygotowują do egzaminów, polecam????

Monika Orzeł-Szymankiewicz
Syn chętnie chodzi na zdjęcia z matematyki a ja widzę efekty nauki, polecam

Dorota Zachman
Polecam bardzo firmę Trust The Tutors. Korzystamy z korepetycji z matematyki. Pani Kasia, przesympatyczna osoba, wyrozumiała, zawsze pozytywnie nastawiona, z ogromną wiedzą i umiejętnością jej przekazania. Polecamy niezdecydowanym ???? ????

Adriana Gręda
Pełen profesjonalizm przełożył się na wysoki wynik egzaminu. Polecam!!!!

Stefania Wójtowicz
100 % profesjonalizmu! Pani Kasia konkretna, kontaktowa. Jako szefowa ????oddała nas w dobre ręce do Natalki, młodej ciepłej, ale przede wszystkim osoby, która zmotywowała córkę do nauki, gdzie rozwiązywanie zadań zaczęło sprawiać jej frajdę. Egzamin zdany na bardzo wysokim poziomie????

Katarzyna Łebkowska
Bardzo polecam korepetycje z Panem Krzysztofem. Wysoki poziom, szybka komunikacja i miła atmosfera na zajęciach zamieniły się w dobrą współpracę.

Bartek Podsiad
Z całego serca polecam zajęcia z j. angielskiego. Syn od 4 lat uczy się z p. Krzysztofem. Pełen profesjonalizm. Egzaminy 8 klasisty zdane na 96%. Uczymy się dalej i tak do matury ????

Małgorzata Mackiewicz
Polecam zajęcia z Panem Krzysztofem i Panią Kasią. Pełen profesjonalizm, zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.

Anna Smolińska
Pełen profesjonalizm. Polecam. Przygotowanie do matury z matematyki na bardzo wysokim poziomie, wiedza przekazywana że zrozumieniem i przyswajana przez syna z łatwością.

Katarzyna Artur Olędzcy
Polecam to miejsce i tych ludzi – pasja, profesjonalizm i zaangażowanie. Od pierwszego kontaktu jestem zadowolona. Świetny kontakt- odpowiadają na każde pytanie, nie ma problemu z przełożeniem terminów jeśli dziecko nie może w danym dniu zrealizować zajęć, wspólnie wybierany jest dogodny termin. Córka z każdych zajęć wychodzi zadowolona, chwali sposób nauczania pani Kasi i tłumaczenie materiału- jasno, dokładnie, w przyjemny sposób. Cenię sposób prowadzenia zajęć ponieważ pokazuje to pełen profesjonalizm miejsca???????????? Dopasowanie do klienta oraz kontakt z klientem na najwyższym poziomie ❤ Polecam

Justyna Leśniewska
Syn rozpoczął naukę j. angielskiego na początku 8 klasy. Zajęcia w Zaufaj Korepetytorom pomogły mu przełamać strach przed gramatyką i ułatwiły przygotowanie do egzaminu ośmioklasisty. W szkole średniej syn nadal kontynuuje zajęcia z j. angielskiego, a efekty zajęć zauważam nie tylko na świadectwie, ale też w czasie odrabiania lekcji.

Aneta Piela
Z perspektywy pracownika mogę serdecznie polecić każdemu rodzicowi podjęcia współpracy. Ogromna ilość materiałów z każdego przedmiotu, indywidualne podejście do ucznia oraz możliwość nauki w grupach, bądź indywidualnie to jedynie kilka plusów, a wymieniać ich bym mogła więcej. Jako pracownik mogę stwierdzić, iż warunki pracy są dogodne, elastyczne godziny pracy, uzyskanie pomocnej dłoni w każdej sytuacji. Polecam ☺️

Julia Szymczak
Pełen profesjonalizm. Polecam. Przygotowanie do matury z matematyki na bardzo wysokim poziomie, wiedza przekazywana że zrozumieniem i przyswajana przez syna z łatwością.

Katarzyna Artur Olędzcy
Polecam ???????????? i stawiam 5 + !

Katarzyna Mierzejewska
Świetni Korepetytorzy. Zajęcia ciekawe, dostosowane do poziomu i potrzeb ucznia. Moje Dzieciaki są bardzo zadowolone. Zdecydowanie polecam ????

Paulina Pinka Bedyńska
Razem z córką jesteśmy mega zadowoleni z zajęć. Córka chodzi na matematykę i na angielski i wszyscy nauczyciele są mega profesjonalni, a właściciele cudownie zaangażowani. Interesują się pytając czy wszystko dobrze, są elastyczni, zarówno zajęcia stacjonarne jak i online są na wysokim poziomie. Polecam z całego serca ????????????

Patrycja Miszkiewicz
Serdecznie polecam !!! Fantastyczne podejście do ucznia! Na pewno będziemy korzystać kolejny rok !!????

Joanna Waśko
Serdecznie polecam korepetycje z języka angielskiego! Przygotowuje się do matury i takie zajęcia są bardzo pomocne. Mogę nadrobić zaległy materiał, który jest doskonale tłumaczony przez korepetytora. Uczęszczam na korepetycje zdalnie, co jest też dla mnie dużym plusem. ☺️

Zuzanna Kucharczyk
Przez 6 miesięcy pracowałem w firmie jako korepetytor od matematyki i zdecydowanie mogę stwierdzić, że nie mogłem trafić do lepszego miejsca. Świetny kontakt z pracodawca, elastyczne godziny czy miła atmosfera to tylko niektóre z plusów w firmie. Gorąco polecam

Antek Naskręt
Polecam skorzystanie! Energia, profesjonalne podejście i zaangażowanie – wszystko to pozwala zrealizować pożądane cele!

Tomek Florczyk
Serdecznie polecam korepetycje z języka angielskiego! Przygotowuje się do matury i takie zajęcia są bardzo pomocne. Mogę nadrobić zaległy materiał, który jest doskonale tłumaczony przez korepetytora. Uczęszczam na korepetycje zdalnie, co jest też dla mnie dużym plusem. ☺️

Zuzanna Kucharczyk
Jeśli chodzi o pracę w firmie, to naprawdę jest super. Elastyczne godziny, dużo udostępnianych materiałów, dzięki czemu bez problemu jestem w stanie pogodzić pracę ze studiami. Do tego kontakt z panią Kasią i panem Krzyśkiem jest świetny i bezproblemowy, co też wpływa na wspaniałą atmosferę????

Karolina Żbikowska
Serdecznie polecam.
Bardzo fajne podejście do ucznia.
Super kontakt z właścicielami.
Pełen profesjonalizm.
Pozdrawiam ????

Justyna Kita
Najlepsi korepetytorzy w Polsce! Moje umiejętności językowe ewoluowały i teraz mogę mówić płynnie w każdym temacie, dzięki Kris ???? Polecam w pełni!

Ochmański Damian

Wyniki naszych uczniów

Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Zapraszamy do nas uczniów, którzy chcą rozwijać swoje pasje w różnych dziedzinach, ale również rodziców, którzy pragną poszerzać horyzonty swoich dzieci.